0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плоча V4556 со нишка за V3750

Плоча V4556 со нишка за V3750

DEN 1595.20
Достапно за нарачка

Залиха

Висококвалитетни производи, тестирани во Германија во согласност со тековните применливи високи стандарди за технички квалитет. Дизајниран и тестиран за да достигне столпчиња во тешки работни области. Топлина третирана за правилна рамнотежа на јачината и цврстината. Висококвалитетни производи, тестирани во Германија во согласност со тековните применливи високи стандарди за технички квалитет. Дизајниран и тестиран за да достигне столпчиња во тешки работни области. Топлина третирана за правилна рамнотежа на јачината и цврстината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат