0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
20 парчиња M4 x 30 mm 12,9 одделение легура челик хексадецимална завртка за завртки за завртка за завртки за надворешна хексадецимална абот Абот Абот Абот

20 парчиња M4 x 30 mm 12,9 одделение легура челик хексадецимална завртка за завртки за завртка за завртки за надворешна хексадецимална

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Одделение : 12,9 легура челик. Тип на погон : Надворешен хексадецимален. Стил на глава : Хексна глава. Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Одделение : 12,9 легура челик. Тип на погон : Надворешен хексадецимален. Стил на глава : Хексна глава. Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви треба, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Надворешен хексадецимален погон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат