0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сапун со сапун за бричење на бикропс за мажи, рачка што не се лизга, широка уста, голем капацитет, полесно да се изедначи-кафеава

Сапун со сапун за бричење на бикропс за мажи, рачка што не се лизга, широка уста, голем капацитет, полесно да се изедначи-кафеава

DEN 263.84
Достапно за нарачка

Залиха

Брзо латер : Спирален жлеб на внатрешното дно, лесен за мешање побогата пена. Голем капацитет : Голема количина на пена може да се промешува едновремено и нема да го прелее садот за сапун за бричење. Доволно е да се користи секој пат кога ќе се бричите. Не-лизгање : Мала рачка на телото е дизајнирана за доказ за слајд, можете да ја држите стабилно во рака некогаш ако сапунот е прикачен на надворешниот. Големина : Д : 4,7 во Н : 1,9 во (11,7 см × 4,8 см). Совршено се совпаѓаат со сите други алатки за бричење. Дополнителен подарок : Дополнителен квадратен крпа ќе ви биде даден како подарок. Брзо латер : Спирален жлеб на внатрешното дно, лесен за мешање побогата пена. Голем капацитет : Голема количина на пена може да се промешува едновремено и нема да го прелее садот за сапун за бричење. Доволно е да се користи секој пат кога ќе се бричите. Не-лизгање : Мала рачка на телото е дизајнирана за доказ за слајд, можете да ја држите стабилно во рака некогаш ако сапунот е прикачен на надворешниот. Големина : Д : 4,7 во Н : 1,9 во (11,7 см × 4,8 см). Совршено се совпаѓаат со сите други алатки за бричење. Дополнителен подарок : Дополнителен квадратен крпа ќе ви биде даден како подарок. Ви благодарам што дојдовте. - Сè уште нема подобро сапун за сапун за бричење? - Сè уште се борите со сапунот за бричење сапун за вас семејство? - од сега не, не мора да се грижите. - Елегантниот сапун со сапун за бричење на керамички може да биде вашиот совршен избор. Дојди и види го. Боја : Содржина на кафеав пакет : 1 Bicrops керамички сад за бричење сапун 1 Bicrops Hand Prine Големина : H : 1,9 инчи Д : 4,7 инчи 100% задоволство на клиентите. Садот за сапун е спакуван и подготвен внимателно за да спречи какво било оштетување за време на транзитот. Ако има проблем или прашање, ве молиме контактирајте не. И, ќе се вратиме на вашата многу брзо со целосна задоволувачка резолуција. Донесете го дома.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат