0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Икона Спорт ФК Барселона официјално ја лиценцираше Барса Возрасни машки пулвер со качулка, џемпери во фудбал Фуббол за навивачи на Барса

Икона Спорт ФК Барселона официјално ја лиценцираше Барса Возрасни машки пулвер со качулка, џемпери во фудбал Фуббол за навивачи

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на чипка. Официјален производ : Целиот наш производ е официјално лиценциран од ФК Барселона. Поддржете го вашиот клуб : Вашата набавка директно ја поддржувате ФК Барселона! Покажете ја вашата лојалност и страст преку вашата нова худи. Удобни материјали : Направени од меки 100% полиестер, дадете изјава за вашиот клуб без разлика дали останувате пријатно внатре или излегувате надвор!. Загарантирано задоволство : Нашиот приоритет е вашето задоволство со обезбедување на одличен производ по применлива цена. Ние веруваме дека ќе го сакате вашиот нов производ. Ако не ја сакате Апсолутли вашата облека, слободно посетете се до нас за да ја направите како што треба!. Издвоите : Издвоите од толпата облечена во иста облека што се наоѓа на секој. Нашите уникатни дизајни се создадени за да ја изнесат вашата индивидуалност. Загревање со вашиот Барса случајно на целосен приказ со официјалниот лиценциран FC Sport, FC Barcelona Speover Pullover Hoodie. Одликувајќи се со сечење и шиење измислица и дизајн во иконите бои на Барселона, печатено лого на Барселона и знак на предниот дел и прилагодлива аспиратор за влечење, оваа 100% удобна полиестерска худи е совршен моден израз на ФК Барселона без разлика дали останувате топло или изгледате кул.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат