0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-Dree 5inch Dia 150 Grit Абразивна пескава хартија Дискови што се собира шкурка 20 парчиња (5 Pulgadas de Diámetro 150 Lijado Abrasivo Disco de Papel de Lija Flocado Papel de Lija 20 парчиња

X-Dree 5inch Dia 150 Grit Абразивна пескава хартија Дискови што се собира шкурка 20 парчиња (5 Pulgadas de Diámetro 150 Lijado

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакетот : 20 парчиња x шкурка за пескарење. Име на производот : шкурка за пескарење диск; Тежина : 117g. Грануларност : 150; Главна боја : Бела, кафеава. Вклучена батерија : NO (Atería incluida : No. Diameter : 5 "(Diámetro : 5 ''. 5inch dia 150 абразивна хартија за пескарење дискови што се наоѓа на шкурка 20pcsthe Употреба на висококвалитетни материјали за мелење, остри и трајни. и производи од дрво, метали, автомобили, коло, брод, брод, лим, дрво, површинска обвивка, стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање. Опис на шпански5 Пулгадас де Диаметро 150 Лијадо Абрасиво Диско де Папел де Лија Флокадо Папел де Лија 20pcsmaterial директор : Тела Абрасива; Контенидо де дел Пакете : 20pcs x Папел де Лија Кон Дискомбре Дел Производ : ПАПЕЛ ДЕСО ДЕСО ДЕСО ДЕ ЛИЈА : 117 ggranularidad : 150; директор на боја : Blanc-O, Marrónatería Incluida : Nodiámetro : 5 ''.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат