0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Светло црна агат и терахерц со брадавица на плажа на плажа, стапало за стапала против анксиозност кристали и камења Духовна заштита рамнотежа на нараквици на глужд

Светло црна агат и терахерц со брадавица на плажа на плажа, стапало за стапала против анксиозност кристали и камења Духовна

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Природен материјал : Терахерц е посебен вид руда која има металик сјај на нејзината површина, што помага да се елиминира заморот и да се зголеми виталноста; Големина : Црн агат Дијаметар : 4мм, Терахерц Дијаметар : 6мм+, тежина : 7,2g, прилагодливи глупости, погодни за големина на глуждот од 8,5-10 инчи ;. Заздравувачки кристали : Агатите се заземјувачки камења, носат емоционална, физичка и интелектуална рамнотежа. Тие имаат ефект на промовирање на среќа и богатство;. Кул дизајн : украсен со Terahertz, Metallic Luster, без разлика дали се носи со здолништа, фармерки, боси на плажа или целата година, тој е полн со мода. Носете го сами или со други ланци на глуждот за да го потенцирате кул модерен моден стил;. Завиткување на подароци : високо квалитетно пакување со кадифена торбичка. Класичен е и погоден за различни прилики. Прекрасен подарок за вашето семејство : Мајка, ќерка, сестри, девојка, сопруга, пријател на роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, дипломирањето, свадбата, годишнината и другите специјални датуми за вас. Природен материјал : Терахерц е посебен вид руда која има металик сјај на нејзината површина, што помага да се елиминира заморот и да се зголеми виталноста; Големина : Црн агат Дијаметар : 4мм, Терахерц Дијаметар : 6мм+, тежина : 7,2g, прилагодливи глупости, погодни за големина на глуждот од 8,5-10 инчи ;. Заздравувачки кристали : Агатите се заземјувачки камења, носат емоционална, физичка и интелектуална рамнотежа. Тие имаат ефект на промовирање на среќа и богатство;. Кул дизајн : украсен со Terahertz, Metallic Luster, без разлика дали се носи со здолништа, фармерки, боси на плажа или целата година, тој е полн со мода. Носете го сами или со други ланци на глуждот за да го потенцирате кул модерен моден стил;. Завиткување на подароци : високо квалитетно пакување со кадифена торбичка. Класичен е и погоден за различни прилики. Прекрасен подарок за вашето семејство : Мајка, ќерка, сестри, девојка, сопруга, пријател на роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, дипломирањето, свадбата, годишнината и другите специјални датуми за вас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат