0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гусари @Ignister-ETCO-EN096-Супер Ретки-1 Издание

Гусари @Ignister-ETCO-EN096-Супер Ретки-1 Издание

DEN 387.20
Достапно за нарачка

Залиха

Карти. Ју-Ги-О! е стратешка игра со карти за тргување во која двајца играчи Се Дуел едни Со други користејќи различни Картички За Чудовишта, Магии и Стапици за да ги победат чудовиштата на противникот и да бидат првите што Ќе ги намалат Животните Поени на другиот на 0.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат