0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Г-Дин Синџир Тешки Пластични Бариера Синџир Кофа, Магента, 2-Инчен Линк Дијаметар, 120-Нога Должина

Г-Дин Синџир Тешки Пластични Бариера Синџир Кофа, Магента, 2-Инчен Линк Дијаметар, 120-Нога Должина

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Разновиден пластичен синџир создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот. Идеален за формирање линии, насочување толпи и ограничување на пристапот и во внатрешни и во надворешни поставки. Вклучува 100 стапки тежок синџир со дијаметар од 2 инчи со цврстина на истегнување од 300 фунти. Изработен од лесен, силен и издржлив полиетилен со висока густина кој нема да ' рѓосува. ОТПОРЕН НА УВ И рециклирачки; Произведено во САД. Создаде силна визуелна бариера Со Г-Дин Синџир Тешки Пластични Бариера синџир. Овој пластичен синџир е ефикасно безбедносно решение за контрола на толпата, формирање редици и ограничување на пристапот до имотот. Изграден од полиетилен со висока густина, овој долготраен синџир отпорен на УВ нема да избледи, ' рѓа или ќе стане кршлив. Тешкиот пластичен ланец нуди зголемена издржливост за многу апликации, што го прави одлична алтернатива на лентата за претпазливост. Г-дин Синџир Пластични Бариера Синџир е направен во САД и е достапен во различни линк големини, должини, и бои.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат