0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сајбердајер Пондерирано Јаже За Скокање Заплеткајте Бесплатно Безжично Јаже За Скокање За Обука За Издржливост Бокс Мма Погоден За Возрасни И Деца

Сајбердајер Пондерирано Јаже За Скокање Заплеткајте Бесплатно Безжично Јаже За Скокање За Обука За Издржливост Бокс Мма Погоден

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Безжично јаже за скокање без Јаже може да ротира 360 степени, брзо и без заплеткување, без грижи дали ќе ги удрите нозете или ќе се сопнете преку јажињата. Држете се подалеку од болка и нарушени додека вежбате. ● ШИРОКО КОРИСТЕНО-Во Споредба со јажето за скокање во далечина, безжичното јаже за скокање Преку Сајбер, може широко да се користи во канцеларија, спална соба, дневна соба и на отворено. Совршено јаже за скокање во затворен простор за вежбање во тесни простори или надвор и не влијае на околните гужви и ги елиминира безбедносните опасности. ● ПОГОДЕН ЗА СЕКОГО-јажето за скокање без Јаже без Јаже е совршено за сите возрасти и сите скокачи на ниво. Никогаш не е премногу кратко или предолго за никого. Одлично јаже за скокање без јаже, пондерирано јаже за скокање, јаже за скокање со брзина, јаже за скокање фитнес, јаже за скокање за деца и возрасни. ● ПОНДЕРИРАНИ РАЧКИ-достапни се железни блокови Со тежина за додавање ако сте во ниво на скокање со брзина. Или ако сте само побавен/почетник за вежбање, прво би можеле да ги отстраните железните шипки. Должината на јажето е исто така прилагодлива. Значи, ако добиете јажиња со различна должина, ве молиме следете ја сликата или видеото на оваа страница или контактирајте не за помош. ● УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА-Сајбердајер прави јаже за скокање имајќи го предвид крајниот корисник. Сите производи купени од сајбер-Продавницата се гаранција за одржување на добра поправка 90 дена, ветуваме 100% повторно испраќање или враќање на средствата доколку има проблеми со квалитетот во гарантниот период. Сајбердајер Пондерирана Јаже За Скокање Без Јаже Заплеткајте Јаже За Слободна Брзина За Обука За Издржливост Бокс Мма Погоден За вас И Вашите Деца. Прашања и Одговори : П : Дали Можам да ја отстранам тежината од ова безжично јаже за скокање? О : да, секако. Има капа што можете да ја навртувате и ја открива тежината. П : ги добив моите безжични јажиња за скокање со различни должини. Може ли да ја прилагодам должината? Инаку не можам да се избалансирам додека вежбам. О : Да, можете да ја прилагодите должината на јажињата. Постои слика на страницата на производот за да покаже како да ја прилагодите должината на јажињата. П : Дали безжичните јажиња за скокање Сајбердајер се премногу големи за моите деца? О : воопшто не. Сајбердајер безжично јаже за скокање може да се користи за деца без никаков проблем. Не Боли Повеќе Нема Закачување : Сега можете да ги ослободите ногата и потколениците од завој, бидејќи повеќе не ви е потребна нивна заштита. Одлично за деца кои секогаш се повредуваат од јаже за скокање, како и се заглавуваат во заплеткано јаже. Дизајниран За Секого : Совршен За секое искуство на ниво и разновидни вежби како побавно/почетник, или скокање со брзина и за возрасни и за деца. Крст Фитнес & Повеќе-Лесно Прилагодливи, должината секогаш ќе биде во право, без разлика што висината сте. Вклучен пакет : 1 Пар x Сајбердајер Безжични Јажиња за Скокање 2 x Пондерирани Железни Шипки 100% Сосема Нова ставка Од Сајбердајер, се надевам дека ќе можете да ја добиете најдобрата услуга од Продавницата Сајбердајер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат