0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чешми Четкани Злато Туш Славини Во Собата, Бања Ѕид Систем За Туширање, Вградени Кутија Туш Миксер Допрете Врнежи Туш Славина, 10 Инчен

Чешми Четкани Злато Туш Славини Во Собата, Бања Ѕид Систем За Туширање, Вградени Кутија Туш Миксер Допрете Врнежи Туш Славина,

DEN 368.00
Достапно за нарачка

Залиха

Комплети За Инсталација На Туш. Карактеристика : Ултратин Врнежи Туш Главата Туш. Тип На Контрола На Ладна/Топла Вода : Двојна Контрола Со Еден Држач. Функција : 3 Начин Проток Функции Ултратин Врнежи Туш Главата Стомачни Туш. Вградени Кутија Миксер Допрете : Ѕид Монтирање Топла Ладна Вода Вградени Кутија Вентил. Комплети За Инсталација на туш Зошто треба да го нарачам овој производ?Туширањето е секојдневно искуство и може да влијае на вашето расположение во текот на денот. Зошто да не го искористите максимумот? Уживајте во овој напреден и елегантно дизајниран систем за туширање во бањата, кој е издржлив и безбеден, додека заштедувате време и пари!Број на модел : Сокриен Во Ѕидни Славини За Туширање Поставена Карактеристика : Ладно и Жешко : Фиксни Ротирачки Типови Завршна Обработка На Површината : Месинг/Тип На Контрола На Топла Вода : Еднократен Држач Двоен Контролен Вентил Основен Материјал : Керамички број На Рачки : Третман Со Една Рачка : Четкана Големина : >400ммтип : Скриен Во Ѕидни Славини За Туширање Поставени Славини За Капење И Туширање Тип На Тапа Ѕид Монтиран Систем За Туширање Тип На Инсталација Во Ѕид Монтиран Миксер За Туширање Допрете Тапа За Туширање За Туширање Со Топла Ладна Вода Тапа За Туширање : Миксер За Туширање Со Топла Ладна Вода Тапа За Туширање : Вградена Кутија За Мешалка За Туширање Со Вградена Кутија Функција За Туширање : во Ѕидови Монтирани Славини за Туширање во бања испрати , Сите Производи Вклучуваат Сите Додаток Беше Проверен ! Ако пакетот е оштетен за време на транспортот, ве молиме контактирајте не и ние веднаш ќе ви обезбедиме нови или замени нови делови, и сѐ може да се реши!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат