0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Француски Комплет За Закачалки За Слики 6 Инчи-50 Пара-Мала Закачалка За Шипки Поддржува 50 фунти - З Клип Огледало Виси Хардвер

Француски Комплет За Закачалки За Слики 6 Инчи-50 Пара-Мала Закачалка За Шипки Поддржува 50 фунти - З Клип Огледало Виси Хардвер

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

За дрвени рамки до 20" широк. Поддржува до 50 килограми. Штипките се направени од екструдиран алуминиум 1 1/8 "широк за 3/64" дебелина. Француска закачалка за шноли се нарекува и з клип, закачалки за шипки и ѕидни штипки. Француските Комплети за Шноли го вклучуваат целиот хардвер за прицврстување потребен за инсталација. Вклучува по 100 штипки, #8 пластични сидра, #8 х 1 "завртки, #8 х 1/2" завртки и проѕирни браници. Вклучено е и едно ниво на вијала со меурчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат