0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Домаќинства за домаќинства 1810 Додаток фиока за торба за организација на чевли од десет џеб

Домаќинства за домаќинства 1810 Додаток фиока за торба за организација на чевли од десет џеб

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Направено од материјал со тешки памучни платно. Не е потребно собрание. Се вклопува во вреќи за чевли за дизајн на Витни #01822-3, #01822, #01852, #01822-2. Природна боја. Долга 4-3/4-инчи долга 4-3/4-инчи широк до длабочина од 11-3/4-инчи. Направено од материјал со тешки памучни платно. Не е потребно собрание. Се вклопува во вреќи за чевли за дизајн на Витни #01822-3, #01822, #01852, #01822-2. Природна боја. Долга 4-3/4-инчи долга 4-3/4-инчи широк до длабочина од 11-3/4-инчи. Фиоката Витни Дизајн #1810 е додаток за организатор на торби за чевли Витни Дизајн во природна боја. Фиоката е направена од истиот материјал од памук/платно како што се користи во #1822, #1852, #1822-2 и торбите за чевли #1822-3. Пакетот на оваа ставка е два. Значи, кога ќе ја нарачате оваа ставка, ќе добиете две фиоки. Во отворената позиција, фиоките мерат 4,75 "во должина, 4,75" во ширина и 11,75 "во длабочина. Не е потребно склопување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат