0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Оптека 10х ХД2 Професионален Макро Објектив За Коника Минолта Димаж З6 З5 З3

Оптека 10х ХД2 Професионален Макро Објектив За Коника Минолта Димаж З6 З5 З3

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Приближете се многу поблиску од минималниот фокус на стандардната леќа на камерата - близу 4 инчи од предметот. Оптичко стакло со висока дефиниција што дава неверојатни детали. Вклучени се капачиња и торба за леќи. Сега достапен за јавноста. Доживотна гаранција. Сега можете да снимате снимки одблизу како никогаш порано * ви Овозможува да се приближите многу поблиску од минималниот фокус на стандардната леќа на камерата - близу 4 инчи од предметот. * Првично дизајниран за стоматолози и медицинска употреба, HD10 X сега е достапен за јавноста * 4 елементи на оптичко стакло со висока дефиниција што обезбедува неверојатни детали * Направени Во Јапонија, вклучени капачиња за Леќи и торба, Доживотна гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат