0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Силверстоун Фф143 Црн Ултра Фин Филтер За Вентилатори Со Магнет за Вентилатори на Куќишта од 140мм, ССТ-ФФ143Б

Силверстоун Фф143 Црн Ултра Фин Филтер За Вентилатори Со Магнет за Вентилатори на Куќишта од 140мм, ССТ-ФФ143Б

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Практичен магнетизиран дизајн за Лесна инсталација. Ултра финиот филтер обезбедува одлични својства за намалување на прашината. Компатибилен со повеќето вентилатори или отвори од 140мм. 140мм магнетна рамка. Филтрите на вентилаторот ff143 на силверстоун се навистина уникатни, обезбедувајќи сигурна одбрана од прашина, истовремено избегнувајќи ги предизвиците презентирани од другите производи за филтрирање. Овој филтер користи ултра фина најлонска мрежа за да фати што е можно повеќе прашина, додека сепак дозволува да тече воздух. Дополнително, магнетниот дизајн значи дека може лесно да се отстрани за перење, со едноставно плакнење преку вода. Еве ги најважните моменти на овој производ : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат