0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
youyeetoo Компјутер Жичен Слушалки За Игри Стерео Опкружувачки C-Тип Игра Слушалки За Слушалки Приклучок И ИГРА LED Светло

youyeetoo Компјутер Жичен Слушалки За Игри Стерео Опкружувачки C-Тип Игра Слушалки За Слушалки Приклучок И ИГРА LED Светло

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Приклучок и репродукција на слушалки за микрофон, може да ја прилагоди јачината на звукот, да поддржува мобилни телефони Ц-џек и други уреди. Стп кожа обвивка главата рампа + мека слушалка рампа може да се намали оштетување на слухот, звучна изолација ефект е подобро, носат меки и удобни, донесе широк опсег на фреквенција и богата точни звук, така што ќе може да се слушне највозбудливите звучни ефекти и детали. Стп кожа обвивка главата рампа + мека слушалка рампа може да се намали оштетување на слухот, звучна изолација ефект е подобро, носат меки и удобни, донесе широк опсег на фреквенција и богата точни звук, така што ќе може да се слушне највозбудливите звучни ефекти и детали. Слушалките имаат функција за телескопско прилагодување, што може да ги задоволи различните потреби на играчите. Тесните ушни пригушувачи не само што обезбедуваат супериорна звучна изолација и удобност, туку исто така ви овозможуваат целосно да потопите и да се прилагодите на состојбата во која се чувствувате најудобно. Ова е професионално дизајнирана гејмерска слушалка која ви овозможува да се фокусирате на вашето време за игри без одвлекување на вниманието. Спецификација : Тип На Ставка : Слушалкимодел : U500 Material : ABS + Puheadphone Driver единица : Прибл. 40мм / 1.6 реткост : 20хз-20кхзимпеданса : 32ЦВРС 15% Чувствителност : 110дб 3дбмикрофонска Чувствителност : - 38дбс 3дбимпеданса : 2.2 КЈУКЛЕАРЕН Работен Напон : DC5 V_5%Приклучок : Список Со Пакети Од Типот Ц : 1 x Слушалки.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Headphone
Model:
U500
Material:
ABS + PU
Headphone Driver Unit:
Approx. 40mm / 1.6in
Frequency:
20Hz-20KHz
Impedance:
32Ω ± 15%
Sensitivity:
110dB ± 3dB
Microphone Sensitivity:
-38dB ±3dB
Impedance:
2.2KΩ
LED Working Voltage:
DC5V±5%
Socket:
Type C
Package List:
1 x Headphone

Купувачи како што избираат