0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Брада брада брада брана walleye tip-up bdtp-wa

Брада брада брада брана walleye tip-up bdtp-wa

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Знаме на индикаторот Walleye. Доказ за ветер и замрзнување. Знаме на индикаторот Walleye. Доказ за ветер и замрзнување. Бевер брана Tipup Walleye Заврши брада брада, вртоглавица, во вели, сепак, оригиналот, сè уште најлесниот, и сè уште гордо направен со рака во САД. Оригиналниот врв на железницата има легендарна технологија за мазно-лапчиња за брада брада и маснотии за замрзнување за да се обезбеди дури и таа Повеќето фини риби нема да ја испуштат мамката, помагајќи ви да ставите повеќе риби на мразот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат