0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Чицирис Новороденче Првата Година Слика Рамка со 12 Месец Слотови, Бебе Месечно Колаж Спомен Рамка За Фото Спомени, Бела

Чицирис Новороденче Првата Година Слика Рамка со 12 Месец Слотови, Бебе Месечно Колаж Спомен Рамка За Фото Спомени, Бела

DEN 316.32
Достапно за нарачка

Залиха

●Функција● рамката за слика За бебиња од прва година има 12 мали рамки за слики за да го сними растот на вашето бебе секој месец, совршен за фаќање на растот на вашето бебе секоја година. ●Лесен За Употреба, Рамка За чување Бебиња, прикажува вредни спомени. Постои штанд зад рамката на сликата што му овозможува да застане на врвот на бирото. ①Материјал е Направен од врвна пластика и хартиена табла, оваа рамка за фотографии е стабилна, цврста и издржлива за долг работен век. ●Широко Користен Е Одличен За декорација на спална соба, дневна соба. Идеален подарок за младенците и младите мајки. Што Добивате fort рамка за Новороденче.

Карактеристики на предлогот

Item Type:

Купувачи како што избираат