0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Соларни Панел Фв Кабел Стегање Алатка Комплет Стриптизер Стриптизета И Клучеви Во Собата

Соларни Панел Фв Кабел Стегање Алатка Комплет Стриптизер Стриптизета И Клучеви Во Собата

DEN 1360.00
Достапно за нарачка

Залиха

Ова е комбиниран пакет, има клешти за стегање, клешти за соголување и соларен клуч. А2546б Стегач ЗА СОЛАРНИ 2, 5мм2 ; 4мм2; 6мм2 (14-10 АГ). La-700 B : PV Соларна Жица Стриптизета употреба за соларен кабел 14 AWG, 12 AWG, 10 AWG/5mm2, 4. 0mm2, 6. 0mm2. Соларни Панел Конектор Исклучување Алатка Клучеви. Прецизните комплети за стегање и интегралната брава со механизам за само-ослободување обезбедуваат висококвалитетен ефект на стегање по постојано стегање. Ова е комбиниран пакет, има клешти за стегање, клешти за соголување и соларен клуч. А2546б Стегач ЗА СОЛАРНИ 2, 5мм2 ; 4мм2; 6мм2 (14-10 АГ). La-700 B : PV Соларна Жица Стриптизета употреба за соларен кабел 14 AWG, 12 AWG, 10 AWG/5mm2, 4. 0mm2, 6. 0mm2. Соларни Панел Конектор Исклучување Алатка Клучеви. Прецизните комплети за стегање и интегралната брава со механизам за само-ослободување обезбедуваат висококвалитетен ефект на стегање по постојано стегање. Функцијаlesономски дизајнирани рачки НА ТПР И контрола На Крцкалка Намалете 50% енергија при стегање. Прецизните комплети за стегање и интегралната брава со механизам за само-ослободување обезбедуваат висококвалитетен ефект на стегање по постојано стегање. Точно прилагодување пред екс работи испорака. Лесната и компактна структура го задржуваат ефектот на стегање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат