0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Капчиња за матични вентили на Торк автомобилски гуми, со гумен прстен, универзални капаци на стебла за автомобили, SUV, велосипед и велосипед, камиони, мотоцикли, теш?

Капчиња за матични вентили на Торк автомобилски гуми, со гумен прстен, универзални капаци на стебла за автомобили, SUV, велосипед

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Боја : зелена (100 парчиња). Материјал : пластика. Бренд : Торк Автомобилство. Тип на вклопување : Универзално вклопување. Вид на услугата на возилото : патнички автомобил, SUV, камион, велосипед, мотор. Број на дел : Valvecap100. Капаци за прашина на вентилот за гуми : капачињата на вентилот можат да го заштитат вентилот од изложеност на нечистотија и прашина; Исто така, може да го замени оригиналниот лош вентил капа на гумата Трајлив пластичен материјал : капачето на вентилот е изработено од добар квалитет и издржлива пластика, изоларна и водоотпорна; Со детален дизајн на ленти, удобен за лесен за инсталирање : облик на купола и мала, инсталацијата само треба завртки што го на стеблото на вентилот за гуми; Лесно е да се инсталира или отстрани кога сакате да ги проверите апликациите за притисок на воздухот : Секоја големина на капачето на вентилот е 13 x 10 mm/ 0,51 x 0,39 инчи; Универзалната големина се вклопува за повеќето автомобили, автобуски камиони, SUV, пакетот со мотоцикли и велосипеди вклучува : пакетот содржи 100 пакувања пластични вентили за вентили; Капаците со големи количини на вентили можат да ја задоволат вашата потреба од повеќе намени. Ви посакуваме пријатно купување со автомобилска гаранција за Торк.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат