0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нијанксин оружје држач за меч цврсто дрво Катана приказ Самурај меч држач за хоризонтален кат стојат оружје штанд

Нијанксин оружје држач за меч цврсто дрво Катана приказ Самурај меч држач за хоризонтален кат стојат оружје штанд

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

[Цврсто дрво] : Направено од цврсто дрво, внимателно полирано, нежно и мазно на допир, добар сјај на површината на дрвото. [Класичен ретро дизајн] : Тешка текстура, фино изработка, мазни рабови, не лесни за носење, чиста текстура. [Цврст и цврст] : Материјалот е тежок, деликатен, висока издржливост, зглобот е цврст и силен, а услужниот век е долг. [Широка апликација] : Погодно за стандардна катана, како што е Катакана, заштити го мечот од гребнатини. Идеално за украсување дневна соба, канцеларија или друга уметничка просторија. [Цврсто дрво] : Направено од цврсто дрво, внимателно полирано, нежно и мазно на допир, добар сјај на површината на дрвото. [Класичен ретро дизајн] : Тешка текстура, фино изработка, мазни рабови, не лесни за носење, чиста текстура. [Цврст и цврст] : Материјалот е тежок, деликатен, висока издржливост, зглобот е цврст и силен, а услужниот век е долг. [Широка апликација] : Погодно за стандардна катана, како што е Катакана, заштити го мечот од гребнатини. Идеално за украсување дневна соба, канцеларија или друга уметничка просторија. Поставете ги омилените мечеви и оски на овие и создадете неверојатна декорација за вашата канцеларија или дом! × 59cm (11,4 × 23,2inch) C : 25 × 44cm (9,8 × 17,3inch) d : 18 × 23cm (7,1 × 9.1inch) e : 18 × 23cm (7,1 × 9,1inch) f : 25 × 43,5см (9,8 × 17.1inch) g : 33 × 58,5 см (13 × 23inch) [Список на пакување] Стенд на мечот × 1 [Совети] Поради рачното мерење, може да има мали грешки, имате какви било прашања, ве молиме испратете е -пошта или оставете порака до нас. Ние ќе ви обезбедиме најдобри совети и задоволително искуство по продажбата по продажбата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат