0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Jersvimc 10pcs 1-3/4 инчи стеги на канали од не'рѓосувачки челик, две ленти со држач за држач за заграда метална метална метална метална метална лента за затегнување на зате?

Jersvimc 10pcs 1-3/4 инчи стеги на канали од не'рѓосувачки челик, две ленти со држач за држач за заграда метална метална метална

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

5⃣ [100% гаранција за задоволство] : JERSVIMC е посветена да донесе пријатно искуство за купување на сите клиенти. Употребата на извонредна технологија за производство ја прави површината мазна и ослободена од закопчиња. 5⃣ [100% гаранција за задоволство] : JERSVIMC е посветена да донесе пријатно искуство за купување на сите клиенти. Известувања : 1. Бојата на производот може да варира малку заради фотографијата и вашиот екран. Ние работиме на ова поле многу години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат