0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hashalery чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат црна, домашна влезна ходник чадор корпа, користена како корпа за складирање со повеќе функции за

Hashalery чадор решетката штанд, држач за чадор, чадор стои чадор стојат црна, домашна влезна ходник чадор корпа, користена

DEN 3775.84
Достапно за нарачка

Залиха

◆ ◆ Материјал : Рамката на чадорот е изработена од висококвалитетна еколошка пластика, издржлива и не е лесна за 'рѓа, и може да се користи со куки за складирање на чадорот за преклопување. ◆ Моден дизајн : Тенок облик може да се постави во близина на влезниот wallид за да се обезбеди простран простор. Современиот дизајн создава декорација за влез во мирна атмосфера. ◆ Табло за прием на вода : Постои фиксна вода што прима жлеб на дното, што може да акумулира капки за вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓоса и да ја задржи земјата чиста. ◆ Мултифункционален штанд за чадори : Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Трекинг столб, итн. Ова не се користи само во домови, туку и во канцеларии, ресторани, училишта и сл. Слободно можете да одговорите на вашите прашања. Стабирот на чадорот е стилски и убав, со метално тело, цврсто и издржливо, и вградена лента за капење за да се спречи прелевање на дождот. Покрај складирање на долги чадори, може да складира и чадори за преклопување. Дизајнот за дишење со голема јачина му овозможува на чадорот брзо да се исуши. Штандот за чадор може да се користи не само дома, туку и во ресторани, канцеларии, училишта, уметнички галерии, итн. Содржина на пакет : 1x чадор штанд ● Материјал : пластика ● Големина : 45x20cm ● Едноставен модерен моден графички чадор. ● Не е Само едноставен и модерен, но исто така добро вентилиран за да го олесни сушењето на чадорот. ● Може да чувате долги чадори и да преклопуваат чадориимидер : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви служиме на време, благодарам за разбирањето. Доколку сте разбирање. Потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат