0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Преносна загреана перница за задебелување на седиштето, загреано столче за кампување, USB загреана подлога за задно столче, 3 режим прилагодлива перница за греење на

Преносна загреана перница за задебелување на седиштето, загреано столче за кампување, USB загреана подлога за задно столче,

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

【Преносна загреана перница на отворено】 : Кога ги гледате омилените спортски игри на стадионот, користете го нашето загреано седиште за белиот стадион за да уживате во удобноста. 3 режим на греење на менувачот е од 104 до 131 степени Фаренхајт, кој може да ве задржи топло во студените месеци. Треба да ја користите подлогата за греење за да го вклучите режимот на греење. 【Термичка изолација на отворено】 : Преносни столчиња за преклопување можат да се склопат брзо и лесно. Тие можат да ви помогнат каде и да ви треба термичка изолација! Добар помошник може да го задржи студот во зима! Лесно за носење и употреба! За едноставно складирање и транспорт. 【USB седиште за греење】 : Користете го нашето USB напојување за да го загреете столот за кампување за да ве задржи топло. Столот за кампување има калем за греење вграден на седиштето за перница за да обезбеди топла удобност во најстудените услови. Поврзете го кој било USB компатибилен со преносен пакет на батерии (не е вклучен) со столот со часови на удобност. Одлично за фудбалски игри, кампување, тераси, забави на задната врата или само релаксирање на тремот. 【Удобен ентериер】 : Ова зимско преносно кампување загреано седиште обезбедува перница со потпирач за грб. Willе ви се допадне дополнителната изолација и совршената удобност на меките и издржливите материјали. Овој стол за кампување со преклопување е издржлив, удобен и топол, и вие го заслужувате тоа. 【Лесно за преклопување и носење : : Чаир за кампување е многу лесен, лесен за носење и не зазема премногу простор за складирање. Погодно за активности на отворено, како што се пешачење, патување и кампување. USB загреан преносен стол за кампување, загреано кампување стол, загреани места за спорт на отворено, кампување, риболов, пикник, плажа, кој избира загреана перница за седишта? Преносни загреани перничиња на отворено ги чуваат оние што треба да бидат надвор од останување топли. Не секој сака да седне дома гледајќи фудбалски натпревар или да гледа игра во бејзбол. Ако не ви се допаѓа, одете на игра во живо и донесете ги нашите загреани места за да ви овозможи да ја почувствувате возбудата на спортот во топлината. Нашите столчиња користат елементи за греење со низок притисок за да го загреат дното на седиштето до 131 степени Фаренхајт, доволно за да ве одржат топло. Ако сакате, можете да ги користите копчињата за контрола за да ја подигнете или намалите температурата за да создадете сопствена удобност. Вие користите своја преносна батерија, така што можете да го наполните и вашиот телефон додека го напојувате грејачот. Нашите седишта се топли, удобни и лесни за употреба. Специфицирање Име на проток : Преносен загреано задебелно седиште перничиња : 38 * 34 * 34cmfabric : 600d крпа+ватиран памук+2 CM Тежина на пакување : 0,60 kgpacking Список : 1 * Преносен загреан загреана перница за седиште.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат