0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Подлога за чистење на шуми за соништа за индукција шпорет стакло од шпорет на горниот гас A-11102

Подлога за чистење на шуми за соништа за индукција шпорет стакло од шпорет на горниот гас A-11102

DEN 306.56
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на подлогата (H X W X D) : 3,1 x 2,0 x 0,4 инчи (80. Тежина : приближно 1,8 мл (50. Материјал : Полирање на дел/WA грануларно мелење жито. Печки. Лесен за употреба, само додадете вода и чистење за да изгледа јасна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат