0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хевирго Кука За Чевли Чевли За Домаќинство Закачалка За Сушење Организатор Атровиренс Отпорен на ' рѓа 2 парчиња

Хевирго Кука За Чевли Чевли За Домаќинство Закачалка За Сушење Организатор Атровиренс Отпорен на ' рѓа 2 парчиња

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

За оваа решетка за сушење чевли се користи висококвалитетен задебелен материјал, кој е антикорозивен, отпорен на ' рѓа, силен носивост, отпорен на влага и водоотпорен. Решетката за сушење чевли е дизајнирана со вертикални, во форма на буквата у и двојни куки за сушење на повеќе чевли, како и други врвки, шалови и друга облека. Изработен е од висококвалитетен пластичен и метален материјал. Должината на овој производ е 24см, ширината е 20см. Таа е погодна за дома, патување, хотел, итн. Спецификации : вертикалниот дизајн Во Форма На Буквата У и двојна кука на решетката за сушење чевли овозможува сушење на повеќе чевли, како и други врвки, шалови и друга облека.Одликувајќи се со вертикален дизајн Во Форма На Буквата У и двојна кука, решетката за сушење чевли ви овозможува да исушите повеќе чевли, како и други врвки за чевли, шалови и друга облека.Користејќи вертикален дизајн Во Форма На Буквата У и двојна кука, решетката за сушење чевли ви овозможува да исушите повеќе чевли, како и други врвки, шалови и друга облека.Карактеристики : со висококвалитетен задебелен материјал, решетката за сушење чевли е антикорозивна, отпорна на ' рѓа, силна носивост, отпорна на влага и водоотпорна.За оваа решетка за сушење чевли се користи висококвалитетен задебелен материјал, кој е антикорозивен, отпорен на ' рѓа, силен носивост, отпорен на влага и water-proof.It погоден е за дома, патување, хотел итн.24см х 20см/9.45 "х 7.87" (Прибл.) забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1/2/3/5 х Решетка За Чевли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат