0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќ Сеќавање Свеќа Украс На Најблиските Среќен Божиќ Меморија Tealight Свеќник Носителите SGCABIBBI63Skv

Божиќ Сеќавање Свеќа Украс На Најблиските Среќен Божиќ Меморија Tealight Свеќник Носителите SGCABIBBI63Skv

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот вклучува : . Зачудувачки рустикален штанд за свеќи со персонализиран стол за лулка. некој близок повеќе не е со нас Овој Божиќ со нашиот држач за свеќи. 1 х Божиќ Сеќавање Свеќа Украс. Персонализирана божиќ сеќавање свеќа украс на, божиќ подарок, подарок, лулка стол, свеќа носителот, елка. Предметот ќе дојде како рамен спакуван, така што ќе бара одредено светло склопување. Персонализирана божиќ сеќавање свеќа украс на, божиќ подарок, подарок, лулка стол, свеќа носителот, елка.Зачудувачки рустикален штанд за свеќи со персонализиран стол за лулка. некој близок повеќе не е со нас Овој Божиќ со нашиот држач за свеќи.Предметот ќе дојде како рамен спакуван, така што ќе бара одредено светло склопување.Кога некој што го сакате станува меморија, таа меморија станува ваша . Топлиот дрвен држач за свеќи чувајте ги вашите сеќавања додека го осветлувате срцето и домот.Спецификација : Материјал : Дрвена Боја : Кафеави Батерии : 2xag10 Копче Батериизирај : 16x6, 5x15, 5cm може да има 2-3cm грешки во податоците за димензиите поради рачно мерење.Може да има малку разлика во бојата поради ефектот на светлина и монитор.1 х Божиќ Сеќавање Свеќа Украс.

Карактеристики на предлогот

Material:
Wooden
Color:
Brown
Batteries:
2xAG10 Button Batteries
Size:
16x6.5x15.5cm
There might be 2-3cm errors of dimension data due to manual measurement.:
There might be slightly color difference due to light and monitor effect.:
1 x Christmas Remembrance Candle Ornament :

Купувачи како што избираат