0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZJHYXYH 1pc Вежба Фитнес Гира Рака Бар За Деца Деца Градинка

ZJHYXYH 1pc Вежба Фитнес Гира Рака Бар За Деца Деца Градинка

DEN 4749.12
Достапно за нарачка

Залиха

Гира е идеална алатка за вежбање за способноста за координација на рацете, очите и рацете на децата. Гира е изработена од материјал, со светла боја, добра цврстина, не се деформира лесно, гарантира безбедност за децата. Designономски дизајн на рачката, погоден за деца, градинка итн. Со едноставен дизајн, но многу практичен во употреба. Гира може да се користи не само како алатка за вежбање, туку и како забава за децата. Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите деца, многу ќе им се допадне. Опис : Однесете ги вашите деца во теретана со овој одличен прилагодлив комплет гира! Играјте со него дома или каде и да сакате да го земете. Овој комплет гира може да се наполни со вода или песок. Не само што оваа мрена е забавен начин да го запознаете вашето дете со правилни форми и рутини за вежбање и кревање тегови, туку и ги учи како се движат мускулите и како функционира телото додека се преправаат дека се виткаат или креваат. Карактеристики : - Боја : Избрана Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : 36,00Х18, 00Х18, 00см/14, 15Х7, 07Х7, 07инч.- Гира е идеална алатка за вежбање за способноста за координација на рацете, очите и рацете на децата.- Гира е изработена од материјал, со светла боја, добра цврстина, не се деформира лесно, гарантира безбедност за децата.- Designономски дизајн на рачката, погоден за деца, градинка итн. Со едноставен дизајн, но многу практичен во употреба.- Гира може да се користи не само како алатка за вежбање, туку и како забава за децата.- Исто така може да биде добар избор за подарок за вашите деца, тие ќе ви се допаднат многу.1 сет х гира.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат