0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АЛИМЕД 3513 гира обложена Со Винил 4 фунти

АЛИМЕД 3513 гира обложена Со Винил 4 фунти

DEN 678.40
Достапно за нарачка

Залиха

Рехабилитација. Тежини. Домашно здравје. Тегови 4# жолт винил (e.). АЛИМЕД е водечки снабдувач на медицински, здравствени и ergономски производи кои ги опслужуваат сите сегменти на пазарот на здравствена заштита, вклучувајќи болници и клиники, старечки домови и установи за долгорочна нега, приватни медицински практики, Терапевти и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат