0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Колекција На Ѕвезди

Колекција На Ѕвезди

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Е лесно Да Се Примени. Инструкциите се подолу и исто така ќе бидат испратени со налепниците. нанесете на лак со светла боја. Ве молиме Имајте Предвид дека белите делови на сликите се транспарентни, така што тие ќе се вклопат во тонот на вашата кожа. Ако сакате сопствена персонализирана уметност за Нокти, кажете ни и ние ќе надоместиме за вас. 1. Насликајте нокти со проѕирен основен слој или боја по ваш избор 2. Исечете Ја Налепницата за Нокти до големина 3. Потопете Ја Налепницата за Нокти во вода 15-30 секунди 4. Слајд дизајн од хартија за поддршка и на ноктите 5. Нанесете го горниот слој за запечатување и заштита.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат