0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дидисеон 4 парчиња Комплети Турбантес пара Ла Де Муер Мировен Ѓердан Обетки За Облека Украсуваат Креативен Карневалски Костим Костим Сет Карневал Прекрасен Карне?

Дидисеон 4 парчиња Комплети Турбантес пара Ла Де Муер Мировен Ѓердан Обетки За Облека Украсуваат Креативен Карневалски Костим

DEN 147.04
Достапно за нарачка

Залиха

Женска Карневалска Носија : пластична низа метал и ткаенина материјал за издржлива употреба. Костим Карневал : вашето облекување ќе биде многу смешно. Турбантес Пара Ла Де Мујер : Лесно за ставање и полетување. Мировен Ѓердан : роденденски прослави, карневал и многу повеќе. Креативен Карневалски Костим : Мека текстура за удобно носење. Пакет Листа 4 х Костими Карактеристики-текстура за удобно носење Костими Во Собата Карневалот. - роденденски прослави, карневал и Поубава Карневалска Носија. - Лесно се облекува И соблекува Креативен Карневалски Костим. - Боја : Како Што Е Прикажано Жена Карневал Костим. - Материјал : Пластична низа метал и ткаенина Костим Карневал - вашиот облекување ќе биде многу смешно. - Големина : Околу 12х10х0, 5см - пластична низа метал и ткаенина материјал за издржлива употреба.Информации за стокатаубав Карневалски Костим Лесен и дише за носење, овој костум дефинитивно ќе биде позабавен за вашата изведба.Костим Карневал дали сакате да имате костум за облекување во карневалот и други сценски перформанси? Овој костум што доаѓа со шарени дезени ќе ги исполни вашите очекувања со материјал и супер удобна текстура.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат