0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
8 Парчиња Врвки За Влечење Заменски Врвки За Влечење Со Лесни Навои За Панталони За Суи Панталони Панталони Јакни Палта

8 Парчиња Врвки За Влечење Заменски Врвки За Влечење Со Лесни Навои За Панталони За Суи Панталони Панталони Јакни Палта

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот Вклучува : 8 парчиња заменски врвки за влечење со 4 различни бои, вклучувајќи црна, бела, сива и темно сина, 2 парчиња по боја. 3 Парчиња лесни навои, доволно количество и разни бои за повеќе избори. Материјал : изработен од памук, квалитетен материјал, дише, мек, лесен и издржлив, не е лесно да се скрши, квалитетни врвки за долго време на употреба. Премиум Дизајн : секој крај на врвката е запечатен со метал, што е лесно за навој и употреба, нема повеќе проблеми за навојување на овие врвки. Доаѓа со три лесни навои во пакување, една пластична нишка и две метални навои, што е погодно за навој дебели или тенки жици и не ја оштетува вашата облека. Апликации : погоден за јога панталони, костуми за вежбање, палта, спортски панталони, чевли, капи итн. Лесниот конец може многу да помогне и за навојни жици или јажиња во секојдневниот живот. Вајмит 8 Парчиња Жици За Врвки Замена На Врвки Со Лесни Навои За Спортски Панталони Шорцеви Панталони Јакни Палта Спецификации Материјал За Врвки : Памук Лесен Материјал За Навој : една пластична нишка И две метални навојни бои : вкупно 4 бои, вклучувајќи црна, бела, сива и темно сина, 2 парчиња по боја. Должина на пластична Нишка : 23 инчи Должина На Метална Нишка : 2,6 инчи И 3,2 инчи пакетот вклучува : 2 x црни врвки за влечење 2 x бели врвки за влечење 2 x сини врвки за влечење 1 x пластична нишка 2 x метални навои Како Да Се Користи : Навојте ја низата во поголемото око или малото око според дебелината, поправете ја и потоа вметнете ја конецот во облеката додека не помине целосната низа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат