0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бисел Пет ПРО ОКСИ Дамка Уништувач За Тепих и Тапацир, 22 мл, 2 Пакет, 17739, 22 Фл Оз, 44

Бисел Пет ПРО ОКСИ Дамка Уништувач За Тепих и Тапацир, 22 мл, 2 Пакет, 17739, 22 Фл Оз, 44

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња. БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња БИСЕЛ и нејзината мисија да помогне да се спасат бездомни миленичиња. Трајно отстранување дамки за 30 секунди. Веднаш и трајно ги отстранува тешките дамки како нечистотија, трева, кал, крв, дамки од домашни миленици и многу повеќе. Ги елиминира тешките мириси на миленичиња и ги обесхрабрува миленичињата да се смират. Безбедно за деца и домашни миленици кога се користи како што е наведено. Формулата за уништувач на дамки од окси започнува да работи на контакт за да се мобилизира, подигне и навлезе во дамката на изворот за да се отстранат дамките за 30 секунди. Ве молиме запомнете : еден распрскувач е вклучен со две пакувања. Ве молиме чувајте го распрскувачот и повторно користете го за второто шише (едноставно отстранете го распрскувачот од првото шише и нанесете го на второто). Ова го правиме со намера да ја одржиме способноста да ги снабдуваме нашите ценети клиенти во сезони на голема побарувачка, истовремено помагајќи да се намали употребата на пластика со повторна употреба на тие распрскувачи. Ви благодариме за поддршката; останете среќни и здрави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат