0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
50 еез 18у Нано Микроблејдинг Микроблејди Ултра Остри 0,18 мм Закривени Рамни Наклонети и 18 Сечила Во Форма На Буквата У

50 еез 18у Нано Микроблејдинг Микроблејди Ултра Остри 0,18 мм Закривени Рамни Наклонети и 18 Сечила Во Форма На Буквата У

DEN 1299.20
Достапно за нарачка

Залиха

Поединечно спакувани. Пред-стерилизирани со број на многу и датум на истекување. Висок квалитет 316 нерѓосувачки челик. Дијаметар од 0,18 мм, цврсто формирање и Долга Конус. 10 или 50 стерилизирани сечилото на пакетот. Нано Микроблејдс станаа сета лудост во индустријата за микроблејдинг. За уметниците крајната форма е да можат да произведат Тенки, Јасни и Фини потези. Овие нано сечила се гумени завиткани и имаат "тврд" удар, завиткани во стврднато куќиште. За искусни техничари, тие можат да создадат меки, меки и заоблени потези. Овие нано сечила одат подлабоко од нормалните флексибилни сечила, поради долгиот конус, што му овозможува на пигментот да навлезе во кожата беспрекорно. Пред-стерилизирани со број на лот и датум на истекување печат на индивидуално пакување. Нашите игли се испраќаат на лабораториско тестирање од трети страни за анализа на стерилитет годишно. Направено со висококвалитетен нерѓосувачки челик 316.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат