0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ТОРБИПАМЕТНА Тоалетна Торба За Мажи, Организатор За Патувања Во Тоалет Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети

ТОРБИПАМЕТНА Тоалетна Торба За Мажи, Организатор За Патувања Во Тоалет Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Компактна Големина : 9,4 х 6,3 х 4,6 инчи. Лесен : 0,62 фунти. Оддел со повеќе џебови : чувајте електрична четка за заби,мали предмети како напивки, апчиња и памук. Преграда со голем капацитет : одржувајте организирани големи неопходни работи за патување како шампон, лосиони или бричење. Водоотпорен Оддел : може да стави влажни предмети како што се влажни крпи. Може да се користи торба за миење тоалети, торба за шминка, козметичка Торба, комплет за патување , торба за комплет за бричење, комплет за доп. Одделете ја водоотпорната површина за подобро да ги одделите влажните предмети и да ги заштитите вашите предмети. Еластични јамки и мрежа во преградата се останува на место и се одржува редот. Лесно е да се избрише дури и кога ќе се залепи козметичката нечистотија, а може безбедно да се користи дури и на влажни места како што се бањи, базени и топли извори. Премиум материјал-Изработен од водоотпорен материјал, лесен за бришење. Голем капацитет - Пространа главна преграда со еластични ремени држете ги шишињата исправено. Повеќе џебови внатре, можат да ги држат организирани сите ваши тоалети и материјали за бричење. Посебен оддел-предниот водоотпорен џеб може да ги оддели влажните/сувите предмети. Задниот панел може да биде поставете ги рамно, лесно организирајте ги вашите предмети. Дизајн со двоен патент-Има двојно отворање со патент, што го прави брзо да достигне во главниот оддел. Едноставно повлечете го поврзаниот извлекувач на патент за целосна изложеност. Повод-Погоден и за домашна и за патување. Уникатниот дизајн ви овозможува да добиете тоалетна торба, комплет за бричење и торба за шминка/козметичка кеса сите во едно. Чанти ПАМЕТЕН Организатор За тоалет за мажи. Ако сте чест патник, организирајте ги вашите тоалети, брзо и ефикасно е важно за вас. Организаторот за ПАМЕТНИ тоалети може да ги исполни сите ваши барања. Водоотпорен материјал, дизајн со двоен патент, систем за еластични ремени ве тераат да патувате самоуверено знаејќи дека вашите тоалети ќе се чуваат на нивно место. Функционална Тоалетна Торба. Влажно и суво одвојување. Бидете Организирани. Водоотпорна обработка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат