0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Висечка Патничка Тоалетна Торба Поле Со Зрели Тикви Жетва Водоотпорна Козметичка Кеса Со Голем Капацитет Патување Пренослива Торба За Шминка Организатор За Жени ?

Висечка Патничка Тоалетна Торба Поле Со Зрели Тикви Жетва Водоотпорна Козметичка Кеса Со Голем Капацитет Патување Пренослива

DEN 335.84
Достапно за нарачка

Залиха

Ве молиме контактирајте не слободно ако не сте задоволни со нашите производи. Убав изглед, оваа висечка тоалетна торба е повеќе стилска и дарежлива од другите производи. Неговиот прекрасен изглед и фината изработка го прават совршен занает. Нашата патничка торба е совршен избор да го ставите куферот на секое деловно или семејно патување, кампување, плажа или теретана; Одлична идеја за подарок за мажи, жени, момчиња, девојчиња, тинејџери. Погоден за вашите 3-5 барања за патување. Направете го вашето патување удобно за да ги имате сите ваши потреби во една торба. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ВОДООТПОРНО ИСТЕКУВАЊЕ : Изработено од издржлива водоотпорна полиезерска ткаенина и вентилирана мрежеста крпа. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : можете да ја ставите вашата шминка, шампон, четка за заби, паста за заби и така натаму, сето тоа на едно место. Одлично е пакување за службени патувања, летни одмори или семејни одмори надвор од градот.Одличен организатор! Идеален за патување, лесно виси зад вратата НА БР или преклопен за складирање. Висечка Тоалетна Торба Оваа тоалетна торба е изработена од висококвалитетна ткаенина и постава, ви дава удобно чувство на допир, а во меѓувреме е издржлива, лесна, водоотпорна и се пере, никогаш не грижете се за истурената течност, можете многу лесно да ја исчистите без проблем.ГОЛЕМИНА : 9 х 4 х 8 инчи ( валани); 9 х 18,5 инчи (отворено); 4 одделни прегради со патент и заден отворен џеб за одлична организација. Направете го вашето патување удобно за да ги имате сите ваши потреби во една торба. ГОЛЕМИНА : 9 х 4 х 8 инчи ( валани); 9 х 18,5 инчи (отворено); 4 одделни прегради со патент и заден отворен џеб за одлична организација. Погоден за вашите 3-5 барања за патување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат