0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Покривка за антена од ајкула за автомобил, автомобилски врвен покрив Aerials AM/FM радио сигнал база, обвивка за облик на ајкула со ајкула со лепила, додатоци за автомоби?

Покривка за антена од ајкула за автомобил, автомобилски врвен покрив Aerials AM/FM радио сигнал база, обвивка за облик на ајкула

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Залиха

【Широко применливо】 : Оваа универзална антена на ајкула мери 6,7x2.4x2.8inch и е погодна за повеќето автомобили на пазарот. Тој е погоден само за рамни покриви, а не за заоблени покриви. (За да обезбедите соодветна инсталација и употреба по купувањето, проверете ја големината на базата на антена на вашиот автомобил пред да ја поставите вашата нарачка.). 【Лесно за инсталирање】 : 1. Извадете ја антената на оригиналниот автомобил и избришете ја страничната позиција; 2. Извадете ја антената и налепницата и залепете ја лентата на дното на антената; 3. Затегнете ја завртката на антената со алатка; 4. Порамнете ја позицијата директно и притиснете цврсто. Белешка : Пред да залепите, ве молиме, чувајте ја локацијата за инсталација чиста и сува!. 【Издржлив материјал 2. Извадете ја антената и налепницата и залепете ја лентата на дното на антената; 3. Затегнете ја завртката на антената со алатка; 4. Порамнете ја позицијата директно и притиснете цврсто. Белешка : Пред да залепите, ве молиме, чувајте ја локацијата за инсталација чиста и сува!. 【Издржлив материјал и стабилен сигнал】 : Ние користиме здрав материјал ABS, третман на боја за печење во професионална оценка, антената на ајкулата е силна и издржлива, вградена чиста бакарна антена и чип, што може подобро да го прифати сигналот AM/FM и да го направи сигналот стабилен и моќно. 【Стилски украси】 : Дизајнот на обликот на перка од ајкула може да ја замени оригиналната долга антена, поубава и модерна, веднаш да ја подобри класата на вашиот автомобил. Тоа е одлична декорација. Поладен и спортски од оригиналниот автомобил!. 【Набавка на кавга бесплатно】 : 100% гаранција за задоволство! Обезбедуваме дека секој производ што го добивате од нас е направен со високо квалитетни суровини и е ослободен од дефекти. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме што е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат