0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Mitsubishi Материјали DF2XLBR0075N160 СЕРИЈА DF2XLB Карбид Дијамант Обложени Крајот Мелница, Долг Вратот Флејта

Mitsubishi Материјали DF2XLBR0075N160 СЕРИЈА DF2XLB Карбид Дијамант Обложени Крајот Мелница, Долг Вратот Флејта

DEN 2766.88
Достапно за нарачка

Залиха

2 флејта долг врат топката носот крајот мелница со оригинален дијамант слој за графит обработка. Лесен за употреба. Произведено во САД. Димензии на пакетот : 13.15 "L x 13.15" W x 13.15 " H. Mitsubishi Материјали САД корпорација произведува алатки за сечење, рок алатки, електронски компоненти и материјали, и хард материјали решенија за употреба во производните процеси во повеќе индустрии. Компанијата, целосно подружница на Корпорацијата За Материјали Мицубиши, е основана во 1984 година и има СЕДИШТЕ ВО САД во Долината На Фонтаната, КАЛИФОРНИЈА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат