0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fafeicy 3 Начин Топката Вентил, 304 Нерѓосувачки Челик Вентил, BSPP Инчен Женски Конец, За Вода, Нафта, Гас И Гориво, Универзална Душникот

Fafeicy 3 Начин Топката Вентил, 304 Нерѓосувачки Челик Вентил, BSPP Инчен Женски Конец, За Вода, Нафта, Гас И Гориво, Универзална

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

3 Насочен Топчест Вентил има прецизна нишка, без жица за лизгање, добра херметичка цврстина, не е лесна за истекување. Околина под притисок : Висок Притисок; Работна Температура : Висока Температура; Конец : Инчен Женски Конец (БСПП). 3 Насочен Топчест Вентил е погоден за вода, масло, гас и други медиуми. 3 Насочен Топчест Вентил усвојува материјал од нерѓосувачки челик 304, висока цврстина, не е лесен за ' рѓа, добра стабилност. 3 Насочен Топчест Вентил има компактна структура, мала големина, мала тежина и лесно склопување. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Топчести Вентили : Околина На Притисок Од Нерѓосувачки Челик : Работна Температура Под Висок Притисок : Тип На Висока Температура : 3 Насочен Конец : Инчен Женски Конец (БСПП) Опционална Големина : 1/8, 1/4, 3/8 Медиум : Вода, Гас, Масло, Гориво итн. Список на пакети : 1 х Топчест Вентил забележете дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Ball Valve
Material:
Stainless Steel
Pressure Environment:
High Pressure
Working Temperature:
High Temperature
Type:
3 Way
Thread:
Inch Female Thread (BSPP)
Optional Size:
1/8, 1/4, 3/8
Medium:
Water, Gas, Oil, Fuel, etc.
Package List:
1 x Ball Valve:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Купувачи како што избираат