0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Букет цвеќиња на ранецот за торбичка со пелена со менување торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама торба

Букет цвеќиња на ранецот за торбичка со пелена со менување торби за девојчиња за девојчиња девојчиња девојчиња мама торба

DEN 687.68
Достапно за нарачка

Залиха

Големината на оваа торба за пелена е 10,6 L x 7,8 W x 14 H инчи, само 1,6lb, лесна. (Повеќе од мама торба) : Унисекс дизајнот ја прави торбата за пелена убав избор и за мама и за тато, без оглед дека имате бебе или девојче. Во исто време, има сува и влажна торба за раздвојување, која може да задржи топли крпи и валкана облека, за да се изолира нечистотијата и да се одржи здрав. Дизајн на рамно дно, застанете независно. Тоа не е само торба за пелена кога вашите деца се само мали бебиња, туку и разноврсни како чаша за книги кога бебињата растат, патуваат ранец за семејство со, подароци за нови мајки и тато, подароци за туш за бебиња, новогодишни подароци за жена или бремени пријатели итн. Без брзање и нема хаос на патот за патување, шопинг, итн. Големината на оваа торба за пелена е 10,6 L x 7,8 W x 14 H инчи, само 1,6lb, лесна. (Модерен дизајн и издржливи материјали : : Оваа торба за пелена е изработена од врвна ткаенина од твил, која е отпорна на абразија, дамка и солза. Совршени идеи за подароци/подароци за туширање за бебе, тоа е новороденото основно мора да има нова мајка/родители/бременост. Поддржливите ленти за прилагодување на рамената на пената ќе го ослободат стресот. Со помош на засилени рабови на лентата и рачката на рамото, торбата со мама има подолг сервисен живот. (Модерен дизајн и издржливи материјали : : Оваа торба за пелена е изработена од врвна ткаенина од твил, која е отпорна на абразија, дамка и солза. Унисекс бојата ќе им овозможи на тато и мама да ја користат. Внатрешниот простор. (Погодна големина на просторот) : 1 x Главен простран оддел за облека, млеко, пелена и др. Внатрешниот простор. Без брзање и нема хаос на патот за патување, шопинг, итн. 1 x преден патент џеб за крпи, итн. Поддржливите ленти за прилагодување на рамената на пената ќе го ослободат стресот. Совршени идеи за подароци/подароци за туширање за бебе, тоа е новороденото основно мора да има нова мајка/родители/бременост. (Совршени идеи за подароци за момчиња за девојчиња мажи мама мама) Ова е стилска и вреќа за пелена со голем капацитет. Унисекс бојата ќе им овозможи на тато и мама да ја користат. Торбата за пелена доаѓа со 24/7 Услуга за клиенти на е -пошта. Дизајн на рамно дно, застанете независно. (Повеќе од мама торба) : Унисекс дизајнот ја прави торбата за пелена убав избор и за мама и за тато, без оглед дека имате бебе или девојче.(Погодна големина на просторот) : 1 x Главен простран оддел за облека, млеко, пелена и др. Во исто време, има сува и влажна торба за раздвојување, која може да задржи топли крпи и валкана облека, за да се изолира нечистотијата и да се одржи здрав. Торбата за пелена доаѓа со 24/7 Услуга за клиенти на е -пошта. (Совршени идеи за подароци за момчиња за девојчиња мажи мама мама) Ова е стилска и вреќа за пелена со голем капацитет. Со помош на засилени рабови на лентата и рачката на рамото, торбата со мама има подолг сервисен живот. Зошто да не изберете нас? ✅ Лесен, водоотпорен и отпорен на абење ✅ елегантен и елегантен изглед без губење на модата ✅ голем капацитет за сместување на најразлични предмети ✅ разноврсни џебови ✅ може да се користи како ранец, чанта или прицврстена на вашиот шетач ✅ Пакет за гаранција за враќање на парите вклучува 1 x дијаперот за гаранција за пари, вклучува 1 x дијаперот за гаранција за пари, вклучува 1 x-гаранција за гаранција за пари, вклучува 1 x-гаранција за гаранција за пари, вклучува 1 x-гаранција за гаранција за пари, вклучува 1 x-гаранција за гаранција за пари, вклучува 1 x Diaper Pack Ранец на торба. (Лесно за чистење) - Внатрешниот џеб е многу лесен за бришење, не треба да се плашите од истурање на млеко или широко отворање на вода за брз пристап до предметите на бебето - широк дизајн на отворање, како и патент -размавта Во задниот дел, погодно за родителите да ги дознаат предметите на бебето побрзо додека ја чуваат торбата пригушка и добро организирана.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат