0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Организаторот на торби за менување на кучиња мачки и кучиња

Организаторот на торби за менување на кучиња мачки и кучиња

DEN 575.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на ранецот : 10.6lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено. Големина на ранецот : 10.6lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено. Материјал : платно, издржливо и лесен, ќе трае со години Карактеристики : 1.Салгарски капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Главниот џеб има доволно простор да ги организира бебето и мама суштинско значење. 2 странични џебови, 1 може да ги држи марамчињата за бебиња, а другиот за чадор или шишиња со вода. 1 преден патент џеб, отворете го патентот и лесно земете го она што ви треба.4 Внатрешни џебови го прави поудобно за употреба. 2. Дизајн на ленти за патенти и прилагодливи ленти за рамо : Навистина е удобно и добро кога држите бебе во рака. 3.prints : Висок квалитет на печатење со уникатна слика ќе додаде живописна боја за вашиот секојдневен живот кога ќе ја користите. Апликација : Нашата торба може да се користи како ранец или чанта за мама/тато, исто така може да биде нормален ранец за патување, училиште, работа, купување или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат