0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX CUJUX Домашни Закуски Послужавник Овошна Чинија Роденденска Забава Десерт Торта Стојат Повеќеслојни Бонбони Салата Садови

UXZDX CUJUX Домашни Закуски Послужавник Овошна Чинија Роденденска Забава Десерт Торта Стојат Повеќеслојни Бонбони Салата Садови

DEN 5570.24
Достапно за нарачка

Залиха

Совршен за забава на вашите гости на роденден, свадба, Божиќна забава, семеен собир или само секојдневна употреба. Европски стил, едноставен и елегантен, погоден за свадба, банкет, забави итн. Може да се користи и како нежен украс на работната површина или масата за вечера, убава и извонредна. Применливо сценарио : Хотели, оброци, кафе, чај. Нека животот е полн со мали изненадувања и чувство наitualуал. Мултифункционален и разноврсен, може да се користи како послужавник за ужина, чинија за предјадење, послужавник за кекси, декорација на домот, подарок за загревање на куќата, држач за прикажување итн.Совршен за забава на вашите гости на роденден, свадба, Божиќна забава, семеен собир или само секојдневна употреба.Европски стил, едноставен и елегантен, погоден за свадба, банкет, забави и така натаму on.It исто така може да се користи како деликатна украс на десктоп или вечера маса, убава и исклучителна.Применливо сценарио : Хотели, оброци, кафе, чај.Нека животот е полн со мали изненадувања и чувство наitualуал.1 х Фиока За Овошје Тип : Снек Плочи Материјал : Керамика Шема : Цврст2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат