0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cabilock Cup Cookie Степен Украсување Стојат Торта Печење Револвинг Дисплеј Ротирачки Домашна Кујна Држач Бел Шеќер Бонбони Алатки Бисквит Еднократно За Шлаг Торта Грамоф

Cabilock Cup Cookie Степен Украсување Стојат Торта Печење Револвинг Дисплеј Ротирачки Домашна Кујна Држач Бел Шеќер Бонбони

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Залиха

Колаче Украсете Штанд : Лесно да се земе мала тежина и компактна големина, пренослив и удобен, подобро одговара на вашите потреби. Грамофон за кекси : дното на грамофонот е стабилно за да се одржи стабилноста на грамофонот за време на ротацијата. Штанд за колачиња : украси за епови, печете за деца и уживајте во процесот на правење сами или со семејството, пријателите. Штанд за колачиња За Домашна Кујна : Користејќи врвен материјал и детална изработка, оваа грамофон за украсување колачиња може да поддржува долго време и употреба. Алатки За Украсување торта : мазната површина е . Широко се применува за пекарница, дома, ресторан употреба. Пакет Листа 1 x Карактеристики На грамофонот За колачиња-Боја : бел мини штанд за вртење колачиња. - Грамофонот за колачиња е одличен за домашни кујни, продавници за колачи, продавници за десерти, за украсување колачиња "НАПРАВИ САМ" и други десерти . -Основата што не се лизга е подигната за подобра контрола. Одличен избор за подарок за пријателите кои сакаат да печат мини торта грамофон. - Добра алатка за украсување колачиња со стабилна основа и цврста структура за подобро работење држач за колачиња за печење. - Мазна површина,. Нелизгачко дно за да го направите вашиот процес на украсување колачиња пофлексибилен и стабилен спинер за украсување колачиња. - Премиум материјал, не е лесен за деформација или, може да се користи за долго време колаче красат штанд. - Материјал : Пластика. - Големина : 10, 00Х10, 00Х1, 20см/3, 93Х3, 93Х0, 47ин кујнски грамофон за колачиња. - Центарот на грамофонот усвојува двојни лежишта за поддршка на ротацијата, која е флексибилна и тивка вртлива плоча за колачиња.Опис на стоката штанд За колачиња За Домашна кујна Усвојување на премиум материјал, оваа грамофон е, корисна и долгогодишна употреба.колачиња стојат Мазна површина, стабилна структура за одржување на стабилноста на грамофонот за време на ротацијата, со алатки за украсување за вашите барања за украсување колачиња.колаче декорација штанд 360 ротирачкиот дизајн го прави непречено за лесно ракување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат