0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Топо Атлетски Машки Лесен Удобен 5мм Капка Ултравентура 3 Патека Чевли За Трчање, Атлетски Чевли За Трчање По Патека

Топо Атлетски Машки Лесен Удобен 5мм Капка Ултравентура 3 Патека Чевли За Трчање, Атлетски Чевли За Трчање По Патека

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Увезени. вештачки ѓон. НАЈДОБРО СЕ КОРИСТИ За-Топо Атлетик Машка Ултравентура 3 е амортизиран тркач на патеки и брз планинар изграден долги милји на лесен до умерен терен;. УДОБНО И СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ-Ултравентура 3 има рециклиран инженерски мрежен горен дел за удобно и сигурно вклопување;. ПАД ОД 5ММ-новата платформа од 35 х 30 мм обезбедува уште повеќе амортизирање и заштита под нозете, со зголемено чистење на прстите за брза транзиција и непречено возење;. Вибрам XS TREK EVO OUTSOLE - ажурираниот дизајн НА vibram XS Trek EVO outsole нуди поголема податливост и заштеда на тежина со одлична влечна сила на повеќе површини;. ОДЛИЧЕН ДОДАТОК НА КОЛЕКЦИЈАТА ПАТЕКИ-Издржливите И цврсти карактеристики се спарени Со потписот На Топо Атлетик лесна конструкција и пространа кутија за прсти за крајно природно искуство со трчање;. Ултравентурата 3 го испорачува своето најквалитетно и најлесно возење досега, нудејќи најмногу амортизирана платформа во патеката На Топо Атлетик. Висината на магацинот е зголемена за поголема заштита и уште поголема удобност, додека ажурираното Соединение Со Патент обезбедува полесно, помеко и поодговорно искуство под нозете. Со нова и подобрена Ulетика, Ултравентура 3 има одржлив инженерски мрежен горен дел, рециклирајќи 3 пластични шишиња по пар. Надворешниот ѓон Vibram XS trek evo се одликува со ново рафиниран дизајн, нудејќи лесна издржливост со зголемена флексибилност. Удрете ги патеките Со амортизираниот тркач И планинар На Топо Атлетик, изграден за благ до умерен терен, со карактеристично вклопување и чувство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат