0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Трилец Трегери За Мажи - Прилагодливи Унисекс И Грб Машки Женски Костим Смокинг Фустан Трегери - Тешки Силни Клипови

Трилец Трегери За Мажи - Прилагодливи Унисекс И Грб Машки Женски Костим Смокинг Фустан Трегери - Тешки Силни Клипови

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Лесно Носење : овие машки црни трегери лесно се прилепуваат на вашите панталони. Трегери Димензии : Должината е од 24 до 42 инчи. Затворање на клипот. Изработени со висококвалитетни материјали и изработка, овие трегери се изградени да траат и да издржат редовно абење. ● ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Трилек Машки Трегери И стил на форма на грб што додава класичен изглед и ви обезбедува прилагодено вклопување и удобност. Рачно Миење. Менс Трегери тешки клипови се осигура дека тие ќе останат во место на целиот ден. Покрај нивната функционалност и стил, нашите трегери се достапни и во широк спектар на бои и дезени за да одговараат на секој личен стил. Флексибилната еластична лента е прилагодлива за да одговара на секој тип на тело, обезбедувајќи удобно и сигурно вклопување. Искусете го силното држење и удобното вклопување На Трегерите Од Трилеце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат