0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ммлзел Женски Јога Сет Праска Задник Беспрекорна Пролет И Лето Панталони Убавина Назад Градник Спортски Костум

Ммлзел Женски Јога Сет Праска Задник Беспрекорна Пролет И Лето Панталони Убавина Назад Градник Спортски Костум

DEN 3537.92
Достапно за нарачка

Залиха

0 поудобен допир, истегнете ја функционалната ткаенина. Еластична спандекс ткаенина со висока пропорција, добра растегливост и силно завиткување. Моќната функција за брзо сушење ве одржува суви и удобни дури и по вежбање со висок интензитет. Прекрасниот задник, линијата на колковите од праска, во комбинација со еластичноста на ткаенината, го прават задникот позаоблен и стилски. Тенок одговара со тенок одговара и високо-се протега рамни рабови за рафинирано, тенок одговара. 0 поудобен допир, истегнете ја функционалната ткаенина. Еластична спандекс ткаенина со висока пропорција, добра растегливост и силно завиткување. Моќната функција за брзо сушење ве одржува суви и удобни дури и по вежбање со висок интензитет. Прекрасниот задник, линијата на колковите од праска, во комбинација со еластичноста на ткаенината, го прават задникот позаоблен и стилски. Тенок одговара со тенок одговара и високо-се протега рамни рабови за рафинирано, тенок одговара. 0 поудобен допир, истегнете ја функционалната ткаенина.Еластична спандекс ткаенина со висока пропорција, добра растегливост и силно завиткување.Моќната функција за брзо сушење ве одржува суви и удобни дури и по вежбање со висок интензитет.Прекрасниот задник, линијата на колковите од праска, во комбинација со еластичноста на ткаенината, го прават задникот позаоблен и стилски.Тенок одговара со тенок одговара и високо-се протега рамни рабови за рафинирано, тенок одговара.Материјал : најлон/спандексинг состојки : 75% најлон 25% спандекслининг : спандексаплицитни сцени : фитнес, јога, Пилатес, џогирање и големина : С, М,лпакинг лист носат *1 белешки погоре е големината на авионот,завршена рачна грешка при мерење (единица см) + / - 2cm поради времето на снимање / светлината / разликата во бојата на мониторот итн., сликата ќе има мала разлика во бојата, ве молиме предмет на приемот на физичкиот објектпреведено со www.com/Translator (бесплатна верзија).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат