0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
уикмнх Тинејџерка Туника Краток Ракав Блуза Дејзи Повик Екипажот Вратот Летна Топла Кошула

уикмнх Тинејџерка Туника Краток Ракав Блуза Дејзи Повик Екипажот Вратот Летна Топла Кошула

DEN 1592.00
Достапно за нарачка

Залиха

85% Полиестер, 15% Вискоза. Увезени. Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинско крзно. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Карактеристики : летни маици, секојдневни маици, маици за вратот на екипажот, маици со кратки ракави, маици од сончоглед, топли маици, лабави маици, маици со стандардна должина, маици, меки маици, елегантни маици, дамски маици,. Материјал : полиестер, отпорен на влага, полиестер е помалку погоден од влага, полесно се складира полиестерска облека и полиестерски ткаенини. Повод : Погоден За одмор, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро За летна облека. Важна Точка : Различната облека може да има разлики во големината. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини на сликата на производот и изберете ја големината според вашето мерење на градниот кош. цветни туника блузи за жени маица со туника со кратки ракави со џебна маица пижами за жени свински маици девојка живот елек туника со волна маица жени возбудувања туника работна кошула со долги ракави дами јога блузи печатење бодикон пеплум блуза за жени маица со школки маица од лубеница жени слатки маици тато маици со изреки маица 2023 ками резервоар топ режим т кошула кошула со џеб чисти маици ситни елек живот елек со американски маици жена партија блуза пешачење маици за жени. Информации за производот : Име На Стил : Мека Кошула, Туника, Блузацелна Публика : Женска Сезона : Стил На Летен Врат : Должина На Вратот На Екипажот : Кратка Шема На Ракави : Дејзил Должина : Стандарден Стил На Живот : Табела За Секојдневна Големина : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 18см/7.09" Должина : 69cm/27.17" Големина : L Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 19cm/7.48" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104cm/40.94" рамо : 48см/18.90" Ракав : 20см/7.87" Должина : 72см/28.35" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 110см/43.31" Рамо : 51СМ/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 75см/29.53" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 Биста : 118см/46.46" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 21см/8.27" Должина : 76см/29.92".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат