0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
СТИЛСКИ Летни Врвови За Жени 2023 Година, Секси Шупливи Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Обични Маици За Вратот На Екипажот Блуза

СТИЛСКИ Летни Врвови За Жени 2023 Година, Секси Шупливи Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Обични Маици За Вратот На Екипажот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

СТЕШ започна со намера на секој клиент да му обезбеди висококвалитетни, стилски и достапни производи. Веруваме дека секое парче облека има своја вредност, а исто така веруваме дека удобната и убава облека може да ја изгради вашата самодоверба и да ви овозможи да бидете вашето вистинско јас. Тука има различни стилови, создадете го вашиот ексклузивен стил и постигнете ги вашите бесконечни можности. Искрено ви посакувам пријатно искуство со СТИЛ.(◕ ᴗ ◕). Подароци За Жени : божиќен подарок, новогодишен подарок, Среќен Велигден,подароци За Денот на Мајката,денот на свети патрикс, денот на карневалот и други важни празнични подароци. Произведено во САД Или Увезено. мои нарачки, ве Молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Повлечете го затворањето. моите нарачки : Рачно перење ладно или нежно перење во машина во ладна вода предложено. ✿ женски врвови-Изработени од супер мека ткаенина, Уникатен дизајн одговара на сите типови на тело. Тоа е одлично излегување врвови. Ремените за градник не покажуваат. ✿ Овие женски врвови се совршени за слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед. ✿ услуга од светска класа-сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Без разлика дали пред или по купувањето, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим за услуги на продавници, ние ќе го решиме за вас за 24 часа. ✿Додадете во вашата листа на желби, одвреме-навреме ќе ажурираме нова боја. ✿Содржина на пакетот : 1*женски врвови. женски термални врвови долг ракав, блузи за жени облечени секојдневни, фустани за жени, западни врвови за жени , женски атлетски кошули јас ќе ви предложам да изберете една големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде порелаксирано и удобно.【+За транспортот】 Стандарден Превозот Нормално трае 7-14 дена за да се испорача. ✈ ✈ Најбрзата испорака Обично трае 3-7 дена. Ако не, ве молиме контактирајте не. Големина : С Големина. : Мали US САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80 " Рамо до ракав : 33cm/12.99 "Length Должина : 66cm/25.98" Големина : M Големина. : СРЕДНО US САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 " Рамо до ракав : 34см/13.39 "Length Должина : 67.5 см/26.57" Големина : Л Големина. : Големи US САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 " Рамо до ракав : 35см/13.78 "Length Должина : 69см/27.17" Големина : XL Големина. : Х-Голем US САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67 " Рамо до ракав : 36см/14.17 "Length Должина : 70.5 см/27.76" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи US САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Рамо до ракав : 37см/14.57" Length Должина : 72см/28.35" Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи US САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132см/51.97 " Рамо до ракав : 38см/14.96 "Length Должина : 73.5 см/28.94" Големина : ХХХХЛ Големина. : XXXX-Големи US САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140cm/55.12 " Рамо до ракав : 39cm/15.35 "Length Должина : 75cm/29.53" Големина : XXXXL Големина. : Ххххх-Големи US САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 148см/58.27 " Рамо до ракав : 40см/15.75 "Length Должина : 76.5 см/30.12".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат