0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Boxy Fit памук лажичка на вратот Tunic Tunic en'sенски меки трендови со џебови Туника Туника Пролетна патека со долги ракави

Boxy Fit памук лажичка на вратот Tunic Tunic en'sенски меки трендови со џебови Туника Туника Пролетна патека со долги ракави

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Залиха

◕‿◕ 【Белешка】 Пред нарачката, проверете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 4-7 дена. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. екипаж на вратот жени џемпери жени женски џемпери без аспиратор жени пуловер џемпери широки џемпери на вратот жени џемпери преку преголеми жени жени пуловер женски сјајни џемпери жени, џемпери женски руно худи со кратки ракави худи, жени екипаж, џемпери, џемпери, графички жени, густи жени, густи жени, густи жени џемпери, џемпери обични дуксери за жени, за жени, џемпери за жени за жени со худи зип. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. sweatshirt orange hoodie women women zip hoodie womens hoofies green crew neck women colorblock pullover women black hoodoe for women kashmiri sweater for women womens fleece sweater pluver for women womens quilted pullover red crewneck sweatshirt women pullover fleece women hoodies for women cool womens sweet shirts womens fleece pullover Womenените преголеми џемпер oriолес џемпери женски црни четвртина палтовер, жени женски зип дуксери за џемпери женски удобни џемпери жени. Препорачуваме да купите 1 или 2 големини поголеми од вообичаеното. ◕‿◕ 【Услуга за клиенти】 Не мора да се грижите ништо ако не одговарате на предметот или не ви се допаѓа кога ќе ја добиете, ве молиме само обидете се да контактирате со нас во секое време, ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часови и решете го вашиот проблем. - Ако не сте сигурни за големината, ве молиме порачајте ни, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. Опис на производот : Тип на производ : Тип на кошула : Тип на облик на форма : Долг ракав Стил : Екинкок-блокирање Тип : Име на влечење на стилот : Модерен проток Стил : Плетиран предниот дел на предниот дел на предниот дел на предниот дел : Опсег на женски опсег Опис : Возрасен тип : Лоосем : празници.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат