0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6 во 1 Автоматска алатка за сечење на дупки за шиење за шиење кожен занаетчиски хартија ПВЦ банер

6 во 1 Автоматска алатка за сечење на дупки за шиење за шиење кожен занаетчиски хартија ПВЦ банер

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Карактеристика : Се користи во кожен занает за шиење, хартија, гума за сечење, пластика, влакна, чувство на печатот и исечен предложено со употреба на душек за сечење за долготрајно спецификација на сечилото : Големина : Зафат : 13,2см x 2,5см врв : 1,2 см х 1,5 см дупка : 1,5мм, 2мм, 2,5мм, 3мм, .5мм, 4мм екипаж за дупки/автоматска алатка за вежбање со алатки 6 големини 1.5/2/2/2/3/3/3/3/4мм пакет вклучува : 1 сет од алатка за секач.

Карактеристики на предлогот

Size:
grip
       tip:
1.2cm X 1.5cm
       hole:
1.5mm,2mm,2.5mm,3mm,.5mm,4mm
crew Hole Punch/Auto Leather Tool Book Drill 6 Tip Size 1.5/2/2.5/3/3.5/4mm :
Package includes:
1 set of 6 in 1 Cutter Tool :

Купувачи како што избираат