0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мини USB Мал Вентилатор Spaceman Полнење Преносни Рачни Десктоп Без Сечила ВЕНТИЛАТОР DH6

Мини USB Мал Вентилатор Spaceman Полнење Преносни Рачни Десктоп Без Сечила ВЕНТИЛАТОР DH6

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Мини Usb Мал Вентилатор Spaceman Полнење Пренослив Рачен Десктоп Без Сечила Функција : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Usb Полнење Или Батерија Напојува, Usb Полнење За Компјутер, Моќ. Банка, Usb Полнач, Исто Така Може Да Се Напојува Со Usb Моќ. Мал И Пренослив Вентилаторот За Мини Астронаут Може да се Постави Каде И да Посакате, Совршен За Дома и Канцеларија, Лаптопи, Вежбање Во Теретана, Седиште За Автомобили Б.цк, На Отворено, Кампување, Патување, Колички и Секаде Каде Што Е Потребен Ладен Воздух. Ветерот Што Го Носите Со Себе Е Интегриран Во Креативните Функции На Мобилните Игри, Игрите Калифорнија. Играјте Во Исто време, Патувајте Во Лето, Освежете Го Умот и Играјте Игри Спецификација : Капацитет На Батеријата : 250 Mah. Материјал : Abs+Силиконски Интерфејс За Полнење : Лента-C Usb Полнење. Време : Околу 1-2 Часа Време На Употреба : 30 Минути Тип На Батерија : Оловна Киселина Бучава Од Батеријата : Под 36db Работен Напон : 5v Моќност : 2.8 W Големина На Производот : 60 Mmx50 Mmx90 Mmpackage Содржина : 1x Fannote. : Поради Различното Осветлување И Поставките На Екранот, Бојата На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата. Ве Молиме Дозволете Мали Разлики Во Големината Поради Рачни Мерења. Пластика. Увезени. Предвремено затворање. Мини Usb Мал Вентилатор Spaceman Полнење Пренослив Рачен Десктоп Без Сечила Функција : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Usb Полнење Или Батерија Напојува, Usb Полнење За Компјутер, Моќ. Банка, Usb Полнач, Исто Така Може Да Се Напојува Со Usb Моќ. Мал И Пренослив Вентилаторот За Мини Астронаут Може да се Постави Каде И да Посакате, Совршен За Дома и Канцеларија, Лаптопи, Вежбање Во Теретана, Седиште За Автомобили Б.цк, На Отворено, Кампување, Патување, Колички и Секаде Каде Што Е Потребен Ладен Воздух. Ветерот Што Го Носите Со Себе Е Интегриран Во Креативните Функции На Мобилните Игри, Игрите Калифорнија. Играјте Во Исто време, Патувајте Во Лето, Освежете Го Умот и Играјте Игри Спецификација : Капацитет На Батеријата : 250 Mah. Материјал : Abs+Силиконски Интерфејс За Полнење : Лента-C Usb Полнење. Време : Околу 1-2 Часа Време На Употреба : 30 Минути Тип На Батерија : Оловна Киселина Бучава Од Батеријата : Под 36db Работен Напон : 5v Моќност : 2.8 W Големина На Производот : 60 Mmx50 Mmx90 Mmpackage Содржина : 1x Fannote. : Поради Различното Осветлување И Поставките На Екранот, Бојата На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата. Ве Молиме Дозволете Мали Разлики Во Големината Поради Рачни Мерења. Мини Usb Мал Вентилатор Spaceman Полнење Преносни Рачни Десктоп Без Сечила ВЕНТИЛАТОР DH6.

Карактеристики на предлогот

Battery Capacity:
250Mah. Material

Купувачи како што избираат